MALATYA PROFİL

MALATYA PROFİL

Malatya Profil
Malatya Profil, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünler ile müşteri odaklı iş anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda profesyonel ve kurumsal hizmet vermektedir. Kaliteli yapı, sanayi ve endüstri alanlarında kullanılan profiller Malatya Profil ile müşterilerinin isteklerini önemseyen kalifiye ve profesyonel işçi kadrosu ile üretim bantlarını hareket ettirmektedir.

Malatya Profil, yapı malzemelerine yardımcı olarak birçok alanda kullanılan profilleri, en kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üreterek, müşterilerinin ihtiyaçlarına doğru ve hızlı bir şekilde cevap vermeyi kendisine ilke haline getirmiştir.

Kare Profil
Kare Profiller, profiller DIN 2395, TS 5317, TS EN 10219-2, TS EN 10305-5 normlarına uygun, standart olarak DC01 (DIN EN 10130), S185, S235JR/J0/J2, S275JR/J0/J2, S355JR/J0/J2 (DIN EN 10025) kalite çelik bantlarda yüksek frekans kaynağı (ERW) yardımı ile üretilir. Kare profiller, soğuk haddelenmiş ya da dekape edilmiş bantlarda ileri teknolojik yöntemler kullanılarak imal edilir. Üretim aralığının dış kesiti: 10 x 10 mm 400 x 400 mm, et kalınlığı: 0.70 mm 16.00 mm, Boyu standart olarak 6 metre olup, özel siparişlere göre farklı istekler göz önünde bulundurularak teslim edilebilmektedir.

İnşaat sektörü, makine imalat, tersane endüstrisi, çatı kostrüksiyonları, otomotiv sanayisi, mobilya, bisiklet, çelik eşya ve farklı sektörlerde kullanıma uygun malzemelerdir.

Dikdörtgen Profil
Dikdörtgen Profillerin, kullanım alanları daha çok sanayi tipi bina ve konutların yapımında yer almakla beraber, tarım alet ve makineleri imalatında, çelik konstrüksiyonun kullanıldığı tüm alanlarda kullanılma imkanına sahiptir. Üretim aralığı 20 x 10, 300 x 400, Et kalınlığı 3 mm-16 mm arası olan, dikdörtgen profiller, kare profiller gibi istenilen ebatlarda müşterilerin arzu ettiği kalınlıklarda üretimi yapılabilmektedir. Üretim Standartlaro; TS 5317 – TS EN 10219-2 – ASTMA-500

Galvanizli Kutu Profil
Galvanizli kutu profillerin üretim kalitesi DX51D olarak adlandırılmaktadır. Korozyonun yüksek oranda yaşanabileceği alanlarda daha sık terci edilen galvanizli kutu profiller, kaynak alanlarında müşterinin istenildiği türden işlem yapılabilen özel üretim profillerdir.

Malatya Profil ile satışı ve pazarlaması yapılan ürünler, müşterilerin kendi aracı ya da firmamının araçları ile nakliyesi sağlanabilen, paslanmaz, boyalı profillerdir. NPU ve NPI Profiller, H Profiller, UPE profiller, IPE Profiller, firmamızdan temin edilebilmektedir.