MALATYA METAL

MALATYA METAL

Malatya Metal
Malatya Metal, iş ortaklarına kaliteli hizmet ve kaliteli malzeme anlayışı ile yola çıkarak müşteri memnuniyetinin her aşamada en üst seviyeden sunuş prensipleriyle çalışan profesyonel personeli ile hizmete hazır bulunmaktadır. İş disiplini, ideal malzeme, teknik çalışanlarının uzman iş anlayışına dayalı politikaları ile her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke olarak benimsemiştir. Bu aşamada kaliteli metalin, yapıların temelini oluşturan ana malzemelerden biri olduğunu unutmamak gerekir. 


Kalitede süreklilik, ekonomik malzeme, karşılıklı güven ilişkisi, dürüst ve kaliteli hizmet, firmamızın yapı taşını oluşturan vazgeçilmeyecek ahenklerimizdendir. İş ortaklarımızın, istek, görüş ve önerilerini dikkate alın, hızlı ve doğru hizmet anlayışı ile Malatya Metal, ihtiyaçlarınızı toptan ve perakende ile garantili iş anlayışı ile hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizden aldığımız, güç ve cesaret ile kaliteli hizmetimizi aksatmadan devam edeceğiz.


Malatya Metal, Demir Çelik, Profil
Malatya Metal, demir çelik sektöründeki tecrübeleriyle Malatya’da hizmet veren öncü kuruluşlarındandır. Demir çelik, metal ve profil amaç ve hizmete uygun malzemeyi iş ortaklarına sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla her sene daha fazla kendisini geliştirerek, müşteri geri bildirimlerini etkin olarak yöneterek titiz bir çalışma ile yürütmektedir. Malatya Metal güvenilir ve doğru çözüm ortağınız olmak için amacına hizmet etmeye devam ediyor. 


Bakır, Çinko, Alüminyum külçe ve kurşun külçe olarak metaller ayrışmaktadır. Metal ürünler kapsamında, arzu ettiğiniz, malzemeyi geniş kapsamda ve kaliteli metal malzemelerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her türlü metal ürünlerini tedarik etmeye devam ediyor. Firmamız Metal ürünleri yanı sıra, demir çelik, profil gibi malzemeleri tedarik etmenizi sağlayan birçok ürünü bünyesinde bulunduruyor. Malatya Metal, müşterilerine satış sonrası hizmeti iş ortaklarının sorunlarına çözüm odaklı iş anlayışını itina ile göstermeye devam edecektir.