MALATYA DEMİR ÇELİK

MALATYA DEMİR ÇELİK

Malatya Demir Çelik
Malatya Demir Çelik,  başta ağır sanayi alanlarında kullanılmak üzere üretilen kaliteli ve ileri teknolojik yöntemler ile imal ettiği demir çelik alanında emek ve alın teri dökerek ekonomik ve üstün kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Demir çelik tedarikinin ne kadar önemli olduğunu bilen Malatya Demir Çelik, işinin sorumluluk bilincinde ilkelerini gözeterek hizmet vermeye devam ediyor. Bu kapsamda, iş ortaklarının sorunlarına hızlı ve doğru cevap vermekle beraber, planlı ve organize bir şekilde profesyonel planlılık sorumluluğu ile faaliyet göstermektedir. 
Lazer, tester ve plazma makinelerimizin kalitesi, çalışan personellerimizin profesyonel ve engin tecrübeleriyle birleşerek elde ettiğimiz her türlü demir çelik kesiminde yüksek kaliteli sonuçlar ve toleranslar elde ederek, siz değerli müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. 

Müşteri Odaklı Çalışma Anlayışı
Malatya Demir Çelik olarak değerli müşterilerine önem veren, istek ve görüşlerine odaklı bir hizmet anlayışı doğrultusunda faaliyet göstermekteyiz. Karlılık ve satış kaygısı yerine iş ortaklarına ve müşterilerine önem veren bir işletme olarak sizlerle beraber büyümeye devam ediyoruz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile tüm hizmetlerimizi müşteri odaklı entegre ediyoruz.


Demir Çelik Sektörü
Malatya Demir Çelik, sektörde, profesyonel ilişkilerinde, adil bir iş tavrı benimseyen kurumsal ilişkilerine ve müşterileri ile olan diyaloglarına üst seviyeden önem veren demir çelik sektörüne yön veren firmalardan biri olarak sektörde hizmet vermektedir. 
Firmamız, üretimini bir ileri seviyeye taşımak ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt veren malzemelerin üretimini sağlamaktadır. Bu aşamada, farklı alaşım ve kimyasal formüllerin kullanılan demir çelik sektöründeki hammadde, demir madenlerinden çıkarılan cevherleri işleyerek tasarlamaktadır. Demir çelik, başta ağır sanayide olmak üzere birçok alanda kullanılabilecek hale getirilmiştir. Günümüzde demir çelik ihtiyacı her geçen gün daha fazla artmaktadır. Bu alanda Malatya Demir Çelik sektörün yapı taşlarından biri olarak demir çelik endüstri standartlarını yükseltmeye öncelik vermektedir. 


Malatya Demir Çelik sektörde, yenilikçi, ileri teknoloji sistemlerini kullanarak, ülkeye katkı sağlayan kurumsal bir çalışma anlayışı ile hizmet vermektedir. Bu planlar doğrultusunda, öncelikli amacımız ülkemizin ve insanlığın daha ileri bir seviyeye gelmesi amacıyla çalışıyoruz.